تاریخ انتشار :دوشنبه 18 جولای 16.::. ساعت : 7:52 ق.ظ
فاقددیدگاه

عبدالشکور فلاح، داور کشور افغانستان گفت

sxzczx

عبدالشکور فلاح، داور کشور افغانستان گفت: امیدواریم سال آینده با برنامه ریزی مناسب در کنار حفاظ، شاهد حضور قاریان روشندل نیز  باشیم :

متسابقان شرکت کننده در این دوره از مسابقات که از پنج قاره جهان در تهران گردهم آمده اند باید به خوبی از توطئه اسلام هراسی دشمنان نسبت به ایران آگاه شوند.

به گزارش ستاد خبری سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، نشست صمیمی هیات داوران این دوره از مسابقات با حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در محل هتل استقرار متسابقان برگزار شد و حاضران دیدگاه ها، پیشنهادها و نظرات خود را نسبت به برگزاری این دوره از بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام بازگو کردند.

عبدالشکور فلاح، داور کشور افغانستان در این نشست طی سخنانی عنوان کرد: بنده سال 63 به عنوان متسابق در مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران شرکت کرده بودم و امروز با گذشت سه دهه از آن مقطع باید به عنوان داور اذعان کنم که در شرایط فعلی یکی از پرافتخارترین مسابقات قرآن در ایران برگزار می شود و رشد کمی و کیفی ویژه ای پیدا کرده است.

فلاح برگ برنده این دوره از مسابقات را برگزاری نخستین دوره مسابقات جهانی قرآن روشندلان جهان دانست و گفت: امیدواریم سال آینده با برنامه ریزی مناسب در کنار حفاظ شاهد حضور قاریان روشندل نیز در این رویداد قرآنی باشیم.

این داور مسابقات بین المللی قرآن با تأکید بر اینکه ایران به خوبی به سمت جامعه قرآنی در حال حرکت است، ادامه داد: متسابقان شرکت کننده در این دوره از مسابقات که از پنج قاره جهان در تهران گردهم آمده اند باید به خوبی از توطئه اسلام هراسی دشمنان نسبت به ایران آگاه شوند.

براساس این گزارش، محمدحسین سعیدیان داور بخش صوت این دوره از مسابقات قرآن نیز طی سخنانی عنوان کرد: متسابقان حاضر در این رویداد قرآنی به لحاظ کیفیت بالای نحوه داوری و عادلانه بودن آن با آیین نامه کامل و جامعی نسبت به سایر مسابقات قرآنی مواجه می شوند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.