تاریخ انتشار :دوشنبه 18 جولای 16.::. ساعت : 7:44 ق.ظ
فاقددیدگاه

مسابقات بين‌المللي قرآن جزو كارها بكر و سالم فرهنگي است

terfsd

رئيس مجلس شوراي اسلامي در مراسم اختتاميه بيست و نهمين دروه مسابقات بين‌المللي قرآن كريم گفت: مسابقات بين‌المللي قرآن كريم جزو كارهاي بكر و سالم فرهنگي در كشور ماست.

رئيس مجلس شوراي اسلامي در مراسم اختتاميه بيست و نهمين دروه مسابقات بين‌المللي قرآن كريم گفت:

مسابقات بين‌المللي قرآن كريم جزو كارهاي بكر و سالم فرهنگي در كشور ماست.

به گزارش ستاد خبري بيست ونهمين دروه مسابقات بين‌المللي قرآن كريم، دكتر علي لاريجاني در مراسم اختتاميه بيست و نهمين دوره مسابقات بين‌المللي قرآن كريم با تقدير از برگزاركنندگان اين مسابقات از آن به عنوان برنامه ارزشمند ديني و فرهنگي ياد كرد وافزود: اين روزها ايران اسلامي از نواي دلنشين مسابقات بين‌المللي قرآن كريم معطر شده است.

وي خاطرنشان كرد:انصافا كار دقيق و ارزشمندي انجام شد و افراد خوب قرائت كردند و حافظان برجسته‌اي حضور داشتند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اين كه مسابقات بين‌المللي قرآن كريم جزو كارهاي بكر و سالم فرهنگي در كشور ماست، تصريح كرد: برگزاري چنين مسابقاتي جاي تقدير و تشكر از همه دست‌انداركاران به ويژه سازمان اوقاف و امورخيريه دارد.

لاريجاني ابراز اميدواري كرد كه اين حركت پوياي قرآني كه در كشور ما به جريان افتاده با حمايت‌هاي بيشتر بتواند گسترده تر عمل كند و بتواند نفوس مستعد را براي دريافت عميق‌تر فرهنگي ـ قرآني فراهم كند.

وي خاطرنشان كرد: در چند سال گذشته در باب مضامين قرآني در خلال اين مسابقات فعاليت‌هايي انجام شده و مقالات علمي در اين زمينه وارد شده است كه كار بسيار ارزشمندي است.

رئيس مجلس شوراي اسلامي در خاتمه با تشكر مجدد از دست‌انداركاران برگزاري اين مسابقات گفت: اميدواريم اين گونه برنامه‌ها به متون قرآن راه پيدا كند و در كشور ما موج آفرين باشد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.